Одеса, вул. Балківська 137г
+380487036303
© Меблевий салон Cappuccino – студія кухонь та меблів, 2011-2023
Часто можна зіткнутися з проблемою того, що вікна не досить добре захищають нас від морозу та вітру. Ну врешті-решт ці вироби не герметичні і виробникам можна пробачити.
А інколи це ми самі не розрахували і вибрали вікна з недостатнім захистом. Як би там не було, треба щось робити. Міняти вікна взимку - це погана ідея. Тож давайте будемо утеплювати.
Утеплення вікон може бути як швидким і не дорогим заходом, так і вельми витратним. Усе залежить від того, якому способу утеплення ви віддасте перевагу.
Утеплення за допомогою паперу
Напевно, більшість із нас знайомі з цим способом, коли для утеплення вікон використовують "ковбаски" з газети, а для їхнього обклеювання смуги паперу. Тому технологію процедури докладно описувати не станемо, скажемо лише про недоліки і переваги цього типу утеплення вікон.
Безумовно, цей спосіб найекономічніший. Однак плоди економії доведеться пожинати вже навесні, коли, звільняючи вікно від паперових смуг, ви неодмінно зіткнетеся з проблемою намертво прилиплого паперу. У результаті віконна рама може втратити свій привабливий зовнішній вигляд.
Утеплення вікон за допомогою тканини
Цей спосіб відрізняється від вищеописаного лише матеріалами, а технологія виконання ідентична. Як утеплювач, найчастіше використовують поролон або вату, які утрамбовують у щілини між рамами. Після цього, змочені в мильному розчині смуги тканини щільно приклеюються до рам. Такий спосіб дає змогу уникнути пошкодження профілю віконних рам.
Утеплення з використанням трубчастих профілів
Цей спосіб заснований на застосуванні спеціально призначених для утеплення вікон ущільнювачів. Причому ущільнювач для вікон може бути виконаний з різних матеріалів: поролон, гума, полівінілхлорид, пінополіетилен, поліуретан. Кожен з них може бути як самоклейним, так і вимагати нанесення смуги клею.
Така утеплювальна система прослужить 5-6 років, перш ніж знадобиться її оновлення. Крім того, якщо в зимовий вечір вам захочеться відчинити вікно, щоб провітрити кімнату, утеплювач не стане на заваді. Серед недоліків такого способу утеплення можна виділити лише не найпривабливіший зовнішній вигляд.
Утеплення стулок рам
Цей спосіб належить до числа дорогих. Однак відрізняється від усіх інших надійністю та естетичністю. Для утеплення вікна в рамах пр��різаються тонкі пази, після чого отримані виїмки заповнюються ущільнювачем з пінополіетилену, поролону, поліуретану або полівінілхлориду.
Ця технологія утеплення вимагає наявності професійних навичок, тому краще вдатися до допомоги фахівців. Якщо ви виберете такий спосіб утеплення вікон, будьте впевнені, що він забезпечить збереження тепла у вашому будинку на найближчі 20 років.